De blindganger by Igor Znidarsic

De blindganger

byIgor Znidarsic

Kobo ebook | February 23, 2017 | Dutch

Pricing and Purchase Info

$9.39 online 
$11.39 list price save 17%

Prices and offers may vary in store

Available for download

Not available in stores

about

IJzingwekkende noir-thriller voor de lezers van Stieg Larsson en Jo Nesbø Op een dag verdwijnt Lodewijk de Graaf, CEO van De Graaf & De Jong Advocaten, spoorloos. Omdat er sterke aanwijzingen zijn voor een misdaad, belandt de zaak op het bureau van rechercheur Bianca van Dijk van politie Oost-Nederland. Een slepend zakelijk conflict en de riante erfenis passeren als mogelijke motieven de revue, maar verdwijnen bij gebrek aan concrete aanwijzingen al snel in de prullenmand. Ondanks intensief onderzoek blijft de vermissing een raadsel. Terwijl Bianca worstelt met de combinatie van een veeleisende baan, het moederschap en een uitgedoofd huwelijk, ziet zij zich genoodzaakt het dossier bij gebrek aan aanknopingspunten te sluiten. Dan wordt in een bos op de Veluwe vastgoedhandelaar Onno van Schijndel gevonden. Hij is een uiterst pijnlijke dood gestorven. Bianca en haar collega Joris doen er alles aan om het raadsel op te lossen, maar ook deze zaak lijkt onoplosbaar. Totdat tijdens de sloop van een boerderij onder de vloer in een soort grafkelder het bijna vergane lijk van Lodewijk de Graaf wordt aangetroffen. Ook hij is op een gruwelijke wijze aan zijn einde gekomen. Het onderzoek wordt opnieuw opgestart, maar ook nu komt de politie geen steek verder. Bianca geeft echter niet op, en spit samen met Joris de levens van de slachtoffers helemaal uit. Haar intuïtie blijkt een goede leidraad, want ze vindt een raakvlak en komt zo op het spoor van de dader. Terwijl haar huwelijk verder afbrokkelt en zij troost zoekt bij een minnaar, probeert ze de dader voor te blijven en een derde gruwelijke moord te voorkomen.
Title:De blindgangerFormat:Kobo ebookPublished:February 23, 2017Publisher:Karakter Uitgevers BVLanguage:Dutch

The following ISBNs are associated with this title:

ISBN - 10:9045212617

ISBN - 13:9789045212616

Look for similar items by category:

Reviews