Historia e Çdo vend e gjithë bota në gjuhën shqipe: History of Each Country around the World in Albanian by Nam Nguyen

Historia e Çdo vend e gjithë bota në gjuhën shqipe: History of Each Country around the World in…

byNam Nguyen

Kobo ebook | May 3, 2015

Pricing and Purchase Info

$13.13

Prices and offers may vary in store

Available for download

Not available in stores

about

Historia e çdo vendi rreth botës në objektivit të Shqipërisë është për të mbushur mendjen tuaj me njohuri të thjeshtë historike me këtë ebook . Ebook është e lehtë për t'u përdorur , freskuese dhe është e garantuar të jetë emocionuese ! Ju mund të lexoni këtë ebook pa ndonjë njohuri paraprake të ngjarjeve të kaluara . Kjo ebook është një burim i shkëlqyer për të filluar disa nga njohuritë tuaj historike me një kombinim të 267 vendeve dhe ishuj . Disa gjëra të tjera interesante kjo ebook do të ju tregojnë se përveç sfondin e vendeve janë emrat , flamujt, vende gjeografi, grupet etnike , gjuhë , fe , popullsia , dhe harta .

Historia e çdo vendi në botë në gjuhën shqipe do të ju ndihmojë kudo që shkoni ; ajo është një mjet i shpejtë dhe të lehtë referencë që ka vetëm vendet dhe ishujt që ju doni të shikoni !

Vetëm mos harroni një gjë se të mësuarit nuk ndalet ! Lexoni , Lexoni, Lexoni ! Dhe Shkruaj Shkruaj: Shkruaj !

A ju falënderoj për gruan time të mrekullueshme Beth ( Griffo ) Nguyen dhe bijtë e mi të mahnitshme Taylor Nguyen dhe Ashton Nguyen për të gjithë dashurinë dhe mbështetjen e tyre , pa mbështetjen e tyre emocionale dhe ndihmë , asnjë nga këto eBooks gjuhës arsimore dhe audios do të ishte e mundur .

 

botëror

 

Afganistani, Akrotiri , Shqipëria , Algjeria , Samoa Amerikane , Andorra , Angola , Anguilla , Antarktidë , Antigua dhe Barbuda , Oqeani Arktik , Argjentina , Armenia , Aruba , Ashmore dhe Cartier Islands , Oqeani Atlantik , Australia , Austria , Azerbajxhani , Bahamas ,, Bahrain , Bangladesh , Barbados , Bjellorusia , Belgjika , Belize , Benin , Bermuda , Butan , Bolivi , Bosnje dhe Herzegovina , Botswana , Bouvet Island , Brazil , britanike të Oqeanit Indian Territori , British Virgin Islands , Brunei , Bullgaria , Burkina Faso , Burma , Burundi , Cabo Verde , Kamboxhia , Kamerun , Kanada , Cayman Islands , Republika Qendrore Afrikane , Çad , Kili , Kinë , Christmas Island , Clipperton Island , Cocos ( Keeling) Islands , Kolumbi , Komoros , Kongo, Republika Demokratike e, Kongo, Republika e , Ishujt Kuk, Ishujt e Detit Coral , Kosta Rika , Bregun e Fildishtë , Kroacia , Kuba , Curacao , Qipro , Republika Çeke , Danimarka , Dhekelia , Xhibuti , Dominica , Republika Dominikane , Ekuador , Egjipt , El Salvador , Guinea Ekuatoriale , Eritrea , Estonia , Etiopia , Bashkimi Evropian , Ishujt Falkland ( Islas Malvinas) , Ishujt Faroe , Fixhi , Finlanda , Franca , Polinezia Franceze , French Southern dhe Tokat Antarktik , Gabon , Gambia ,, Rripin e Gazës , Gjeorgjia , Gjermania , Gana , Gjibraltar , Greqia, Grenlandë , Grenada , Guam , Guatemala , Guernsey , Guinea , Guinea - Bissau , Guajana , Haiti , Heard Island dhe McDonald Islands , Selia e Shenjtë ( Vatikan ) , Honduras , Hong Kong , Howland Island , Hungaria , Islanda , India , Indian Oqeani , Indonezia , Irani , Iraku , Irlanda , Ishulli i Njeriut , Izraeli, Italia , Xhamajka, Jan Mayen , Japoni, Jarvis Island, Jersey, Johnston Atoll , Jordani , Kazakistan , Kenia, Kingman Reef , Kiribati , Korea , Veriut , Korea , Jug , Kosovë , Kuvajti , Kirgistani , Laos , Letonia , Libani , Lesoto , Liberia , Libia , Lihtenshtajni , Lituania , Luksemburg , Makau , Maqedonia , Madagaskar , Malavi , Malajzi , Maldive , Mali , Malta , Ishujt Marshall , Mauritania , Mauritius , Mexico , Mikronezi , Shtetet e federuar , Midway Islands , Moldavia, Monako , Mongolia , Mali i Zi , Montserrat , Marok , Mozambik , Namibi, Nauru , Navassa Island , Nepal, Holandë , Kaledonia e Re , Zelanda e Re , Nikaragua , Niger , Nigeri, Niue , Norfolk Island , Northern Mariana Islands , Norvegjia , Omani , Oqeani Paqësor , Pakistan , Palau , Palmyra Atoll , Panama , Papua Guinea e Re , Ishujt Paracel , Paraguai , Peru , Filipinet , Pitcairn Islands , Polonia , Portugalia , Porto Riko , Katar , Rumani , Rusi , Ruanda , Shën Barthélemy , Saint Helena , Ascension , dhe Tristan da Cunha , Saint Kitts dhe Nevis , Saint Lucia , Saint Martin , Shën Pierre dhe Miquelon , Saint Vincent e Grenadinet Samoa , San Marino , Sao Tome dhe Principe , Arabia Saudite , Senegal , Serbia , Seychelles , Sierra Leone , Singapor , Sint Maarten , Sllovakia , Sllovenia , Ishujt Solomon , Somali , Afrika e Jugut , Gjeorgjia Jugore dhe Ishujt sandviçësh Jugut , South Sudan , Oqeani Jugore , Spanja , Spratly Ishujt , Sri Lanka , Sudan , Suriname , Svalbard , Swaziland , Suedia , Zvicra , Siri , Tajvan , Taxhikistan , Tanzani , Tajlandë , Timori Lindor , Togo , Tokelau , Tonga , Trinidad dhe Tobago , Tunizi , Turqi , Turkmenistan , Turks dhe Caicos Ishujt , Tuvalu , Uganda , Ukraina , Emiratet e Bashkuara Arabe , Britania e Madhe , Shtetet e Bashkuara , Shtetet e Bashkuara Pacific Island Wildlife strehimin, Uruguaj , Uzbekistan , Vanuatu , Venezuela , Vietnami , Virgin Islands , Wake Island, Wallis dhe Futuna , Bregun Perëndimor , Saharanë Perëndimore , Jemen , Zambia , dhe Zimbabve .
 

Title:Historia e Çdo vend e gjithë bota në gjuhën shqipe: History of Each Country around the World in…Format:Kobo ebookPublished:May 3, 2015Publisher:Nam Nguyen

The following ISBNs are associated with this title:

ISBN:9990050547529

Look for similar items by category:

Reviews