Verzwijging by Rupert Thomson

Verzwijging

byRupert Thomson, Robert Neugarten

Kobo ebook | November 19, 2013 | Dutch

Pricing and Purchase Info

$9.19 online 
$10.46 list price save 12%

Prices and offers may vary in store

Available for download

Not available in stores

about

n het barokke Florence van het jaar 1691 krijgt beeldhouwer Gaetano Zummo van een van de laatst heersende Medici een bijzondere opdracht: hij moet een wassen beeld creëren van de perfecte naakte vrouw. Florence is in deze tijd een duistere stad - vol geheimen en verzwijgingen - waar alles verboden en juist daarom mogelijk is. De inwoners zijn geobsedeerd door kunst, verleiding en macht. Zummo voelt zich in deze hedonistische stad steeds onveiliger. Zijn geheimen uit het verleden achtervolgen hem en bedreigen zijn bestaan als kunstenaar. Dan raakt hij geobsedeerd door de mysterieuze Faustina, een vrouw die haar eigen duistere achtergrond heeft en misschien wel veel gevaarlijker is dan hij ooit had kunnen vermoeden. Verzwijging is een liefdesverhaal, een moordroman en een portret van een beroemde stad in tijden van gedwongen soberheid. Het gaat over wat verborgen ligt en verboden wordt, maar tegelijkertijd over menselijke passie en duistere onthullingen. Voor de lezers van Hilary Mantel en Andrew Miller

Title:VerzwijgingFormat:Kobo ebookPublished:November 19, 2013Publisher:Xander Uitgevers B.V.Language:Dutch

The following ISBNs are associated with this title:

ISBN - 10:9401601305

ISBN - 13:9789401601306

Reviews